Oferta

A WSZYSTKO PO TO, ŻEBY DZIECKO SZCZĘŚLIWE I ZMĘCZONE WRÓCIŁO DO DOMU.

Wejścia indywidualne - zapraszamy wszystkie dzieci do lat 10 do naszego Centrum na wyśmienitą zabawę. Maluszki do lat 4 mogą bezpiecznie bawić się w specjalnie wydzielonym kąciku zabaw wyłożonym miękką wykładziną i wyposażonym specjalnie do ich potrzeb, a starsze dzieci  na 200 m2 dwupoziomowej konstrukcji zabawowej mogą w bezpieczny sposób aktywnie spędzić czas.

Wejścia grupowe - zapraszamy przedszkola, szkoły i grupy zorganizowane (powyżej 15 osób) na zabawy w naszy Centrum. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu. Na Państwa życzenie zabawa może być poprowadzona przez Animatorów.

Imprezy firmowe - zapraszamy firmy do organizacji imprez dla dzieci swoich pracowników na terenie naszego Centrum. Dostosujemy się do Państwa potrzeb, a nasi Animatorzy uprzyjemnią pobyt. Możecie Państwo również wykupić dzieciom swoich pracowników warnety wejściowe.

Imprezy okolicznościowe - organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak: Dzień Dziecka, Mikołaj, Andrzejki, Bale karnawałowe i wiele innych. Zabawy z nagrodami prowadzą nasi Animatorzy.

Imprezy tematyczne - nasi Animatorzy zorganizują i poprowadzą dla szkół, przedszkoli i grup zorganizowanych imprezy tematyczne. Dzieci same z pomocą Animatorów wykonają potrzebne do danej tematyki gadżety, a następnie wykorzystaję je we wspólnej zabawie. Podczas odpoczynku dostaną soczek z rurką i ciasteczka.

©2010 designed by krzychu